Mauritius Exclusief; The Oberoi
10 dagen / 7 overnachtingen
Voor de liefhebber van rust, service en comfort is deze reis een buitenkansje. De kwaliteit is meer dan vijf sterren, de prijs is bescheiden. Doordat u nu profiteert van een korting van maar liefst 50% op uw verblijf wordt een reis naar Mauritius nu wel heel aantrekkelijk!
Dag 1
U vliegt aan het eind van de middag met Air Mauritius via Parijs/Londen naar Mauritius.

Dag 2
Aankomst op het vliegveld van Mauritius in de ochtend. U wordt afgehaald door een medewerker van onze lokale agent voor uw transfer naar The Oberoi.
Dag 2-9
The Oberoi is gelegen aan de westkust van Mauritius. Dit deel van het eiland is ideaal qua klimaat. Met Grand Baie, Port Louis en Pamplemousse Gardens zijn hier ook leuke dagtrips mogelijk. The Oberoi is meer dan een strandverblijf alleen. De subtiel aangelegde tropische tuin door het hele resort, de persoonlijke service, het gebruik van natuurlijke materialen, het verzonken bad: hier is de aandacht voor details optimaal. The Oberoi is dan ook de toonaangevende accommodatie van Mauritius. Gratis activiteiten bij het resort zijn snorkelen, waterskiën, tennis, fitness, windsurfen, kayaken en zeilen. Overige activiteiten zijn duiken, para-sailen en diepzee vissen.

Banyan Tree Spa
De Banyan Tree Spa van The Oberoi is meer dan een aantrekkelijke ruimte met baden en massagetafels. Het personeel hier blinkt uit in gebruikelijke, maar ook ongebruikelijke behandelingen. En wie interesse heeft kan onder begeleiding Tai chi, yoga of meditatie beoefenen. The Oberoi is het ultieme tot rust komen.
De geneugten des levens
Het behoeft geen uitleg dat het restaurant van The Oberoi de prachtigste gerechten à la carte aanbiedt. Voor de levensgenieter is het verder goed te weten dat deze kaart regelmatig verandert, waardoor het uitzoeken van uw diner elke avond een feest blijft. Prachtige wijnen uit Frankrijk, Californië, Australië en Zuid-Afrika maken uw diner compleet.U verblijft gedurende zeven nachten in een Luxury Pavilion op basis van logies en ontbijt.
Dag 9
Aan het eind van de dag heeft u een transfer van The Oberoi naar het vliegveld. U vliegt vervolgens met Air Mauritius in de economy class van Mauritius naar Parijs/Londen.
Dag 10
Na aankomst in Parijs/Londen vliegt u door naar Amsterdam.
Prijs
Prijs per persoon bij twee samenreizende personen
- Vanaf € 2.895,- per persoon in de periode t/m 14 april 2012
- Vanaf € 2.575,- per persoon in de periode 15 april t/m 1 juli 2012
- Vanaf € 2.750,- per persoon in de periode 2 juli t/m 15 augustus 2012
- Vanaf € 2.575,- per persoon in de periode 16 augustus t/m 30 september 2012
De exacte prijs is afhankelijk van de periode waarin u wenst te reizen.
Special Deal
- Bij The Oberoi Mauritius geldt nu een spectaculaire aanbieding; de tweede persoon verblijft geheel gratis! Deze aanbieding is reeds verwerkt in de bovenstaande prijs.
Wenst u in een luxe Pool Villa te verblijven? Kijk dan hier voor meer informatie en een prijsindicatie.
Inclusief
- retourvlucht Amsterdam - Parijs/Londen - Mauritius met Air Mauritius in de economy class
- alle luchthavenbelastingen- en toeslagen
- privé-transfers over de weg naar en van het hotel
- 7 overnachtingen in een Luxury Pavilion op basis van logies en ontbijt in The Oberoi
- waterskiën, windsurfen en snorkelen in de Turtle Bay zijn inbegrepen
- activiteiten als opgenomen in het Touching Senses programma
- reisgids en landkaart
- valet parking service Schiphol
- bijdrage Stichting Calamiteitenfonds Reizen
Exclusief
- eventuele reis- en/of annuleringsverzekering







