Bangkok & Beach
15 dagen / 12 overnachtingen
Een combinatie van Bangkok en de eilanden Koh Phangan en Koh Samui
Begin uw reis in het bruisende Bangkok, waar u aan de oevers van de Chao Phraya rivier verblijft en in mum van tijd bij alle hoogtepunten bent. Daarna verblijft u maar liefst tien nachten in twee exclusieve resorts op de eilanden Koh Samui en Koh Phangan, waar u kunt genieten van een uitstekende service, heerlijk eten en prachtige stranden.
Dag 1-2
U vliegt met China Airlines rechtreeks van Amsterdam naar Bangkok, waar u de volgende dag arriveert.
Dag 2-4
Na aankomst wordt u verwelkomd door een medewerker van onze lokale agent en heeft u een transfer naar uw hotel in de stad. U verblijft twee nachten in het Chatrium Hotel, een luxe hotel direct aan de oever van de Chao Phraya rivier.
We reserveren voor u een kamer aan de rivierzijde, zodat u altijd een schitterend uitzicht op de skyline heeft!
Eén van de verrassendste manieren om Bangkok te ervaren is een het maken van een culinaire tour; u neemt een kijkje bij de oudste en meest belangrijke markt van de stad, de Nanglering Food Market, waar u naar hartenlust allerlei traditionele lekkernijen kunt proberen.’s Middags luncht u in een lokaal restaurant waar u het overheerlijke dessert sarim, gekleurde vermicelli in kruidige kokosmelk, kunt bestellen.
Dag 4-9
U vliegt van Bangkok naar het eiland Koh Samui in het zuidoosten van Thailand. Na aankomst op de luchthaven heeft u een transfer naar de pier, vanwaar een zeer comfortabele speedboot u in ruim een half uur naar het schitterende eiland Koh Phangan brengt.
U arriveert op het stralend witte strand van het Anantara Rasananda Resort, gelegen aan de noordoostkust van Koh Phangan. U logeert hier vijf nachten in een luxe Garden Suite met plungepool gelegen in een prachtige tropische tuin.

Een authentieke houten poort verschaft toegang tot uw domein van maar liefst 120 m². In de suite heeft u de beschikking over alle moderne comfort en een moderne badkamer met zowel een binnen- als buitendouche. Geniet in Rasananda van de rust, de uitstekende service, de heerlijke ontbijtjes met de voeten in het zand en natuurlijk het prachtige strand. Ook kunt u ontspanning zoeken tijdens een wandeling door de jungle, een fietstocht of snorkeltocht. Wilt u zich echt laten verwennen, breng dan een bezoek aan de spa.
Dag 9-14
Vanaf Koh Phangan keert u met de speedboot weer terug naar Koh Samui. Hier aangekomen heeft u een transfer naar het Anantara Lawana Resort & Spa, een heerlijk strandresort in de meest noordelijke punt van het bekende Chaweng Beach. Hoewel het resort op slechts loopafstand ligt van de winkelstraatjes, eetgelegenheden en het bruisende nachtleven van het drukke centrum van Chaweng, bevindt u zich binnen de muren van het resort in een oase van rust.
U logeert vijf nachten in een Deluxe Lawana Room, romantisch ingericht en voorzien van een balkon vanwaar u uitzicht heeft over de tuin. In het Anantara Lawana kunt u optimaal genieten van het strand en de rust. Voor ontspanning kunt u de uitstekende spa of het zwembad opzoeken. Ook is het mogelijk deel te nemen aan een kookworkshop of yogales. U kunt natuurlijk ook het avontuur opzoeken en gaan zeilen, snorkelen of zeevissen en vervolgens aan het einde van de dag neerstrijken in restaurant Ocean Kiss, waar zowel Aziatische als Westerse gerechten geserveerd worden.
Dag 14-15
Na uw heerlijke verblijf op de eilanden Koh Phangan en Koh Samui vliegt u terug naar Bangkok. Vervolgens vliegt u naar Amsterdam, waar u de volgende dag aankomt.
Typisch Talisman
- U heeft een gunstige, en directe vlucht naar Bangkok;
- Tijdens uw verblijf in Bangkok beleeft u samen met een privé gids een exclusieve culinaire excursie;
- Wij combineerden twee luxe strandverblijven, die elk een geheel andere beleving bieden;
- De afstanden tussen de accommodaties zijn kort, uw reistempo zeer comfortabel.
Prijs
Prijs per persoon bij twee samenreizende personen- Vanaf € 2.650,- per persoon in de periode 16 april t/m 30 juni 2012
- Vanaf € 2.895,- per persoon in de periode 1 t/m 15 juli 2012
- Vanaf € 3.375,- per persoon in de periode 16 juli t/m 10 augustus 2012
- Vanaf € 3.095,- per persoon in de periode 11 t/m 31 augustus 2012
- Vanaf € 2.595,- per persoon in de periode 1 september t/m 31 oktober 2012
De exacte prijs is afhankelijk van de periode waarin u wenst te reizen. Kerstperiode op aanvraag.
De prijs is afhankelijk van de periode waarin u wenst te reizen.
Toeslag Business Class: vanaf € 1.170,- per persoon.
Special Deals
- Wanneer u tijdens de periode 16 april t/m 31 augustus 2012 in het Anantara Rasananda verblijft, ontvangt u 20% korting op de kamerprijs. Deze aanbieding is reeds verwerkt in de reissom.
- Wanneer u tijdens de periode 1 september t/m 31 oktober 2012 in het Anantara Rasananda verblijft, ontvangt u 30% korting op de kamerprijs. Deze aanbieding is reeds verwerkt in de reissom.
Inclusief
- intercontinentale vluchten met China Airlines in economy class
- binnenlandse vluchten met Bangkok Airways in economy class
- alle luchthavenbelastingen en -toeslagen
- transfers en excursies op privébasis, m.u.v. de speedboot van en naar Koh Phangan
- 2 overnachtingen in een River View kamer in het Chatrium Hotel op basis van logies en ontbijt
- 5 overnachtingen in een Garden Pool Suite in het Anantara Rasananda Resort op basis van logies en ontbijt
- 5 overnachtingen in een Deluxe Lawana kamer in het Anantara Lawana Resort op basis van logies en ontbijt
- reisgids en landkaart
- Valet Parking Service Schiphol
- bijdrage Stichting Calamiteitenfonds Reizen
Exclusief
- eventuele reis- en/of annuleringsverzekering







