- Homepage
- Hotelzoeker
- Afrika
- Namibië
- Ongava Tented Camp
Ongava Tented Camp
Reist u naar Namibie, dan is een verblijf bij het Etosha National Park een must. Dit is de beste plek om het wild te spotten dat in Namibie voorkomt, en anders dan in parken als Kruger of Chobe ziet u hier de meeste dieren niet als u blijft rondrijden door het park, maar als u blijft wachten bij één van de vele gevulde waterholes. U zult versteld staan van de hoeveelheid dieren die hier water komen drinken of zich komen wassen. U kunt zowel het Etosha National Park alsmede het Ongava Private Game Reserve verkennen wanneer u verblijft in het Ongava Tented Camp. In het Ongava Private Game Reserve mag u ook te voet (met ranger) de wildernis in trekken op zoek naar het wild.
Het Ongava Private Game Reserve grenst aan de zuidkant van het bekende Etosha National Park. Het Ongava Tented Camp is middenin het Ongava Private Game Reserve gelegen, hierdoor ben u tijdens de game drives al snel bij de vele wilde dieren die de omgeving rijk is.
Omdat Namibië op het zuidelijk halfrond ligt‚ is het daar zomer wanneer het bij ons winter is. December is de heetste maand. Gemiddeld wordt het meer dan dertig graden in het land‚ met uitschieters naar 45 graden in de Kalahari- en de Namib woestijn. 's Nachts kan het in de woestijn makkelijk een paar graden vriezen.
Het regenseizoen in Namibië loopt van november tot en met februari met hoge temperaturen en korte heftige buien. Het droge winterseizoen tussen mei en oktober (onze zomer) is de beste tijd om Namibië te bezoeken. In deze periode laten de dieren in de wildparken zich het beste zien omdat zij voor hun water afhankelijk zijn van de permanent aanwezige waterplaatsen en de begroeiing laat en dor is. Vooral in het Etosha National Park heeft u dan ook de meeste kans om veel wild te zien. Toch kunt u ook in onze winter (zomer in Namibië) het land bezoeken. De temperatuur kan dan overdag wel behoorlijk oplopen‚ vooral in de woestijn. Maar doordat het een heel droge warmte is heeft u daar over het algemeen minder last van.














Vraag een offerte aan
Wilt u graag een offerte door ons laten samenstellen waarin Ongava Tented Camp is opgenomen?
Andere hotels, lodges en resorts in Namibië:
Andersson`s Camp, Damaraland Camp, Dolomite Camp, Doro Nawas, Erongo Wilderness Lodge, Frans Indongo Lodge, Galton House, Kulala Desert Lodge, Little Kulala, Little Ongava, Ntwala Island Lodge, Okahirongo River Camp, Okonjima, Olive Exclusive Boutique Hotel, Onguma, Onkoshi Camp, Susuwe Island Lodge, Swakopmund Boutique Hotel, The Stiltz, Wolwedans Private Camp
Hotels, lodges en resorts in andere landen in Afrika:
Botswana, Kenia, Mauritius, Mozambique, Seychellen, Tanzania, Zuid-Afrika
Hotels, lodges en resorts op andere continenten:
Azië, Oceanië, Latijns-Amerika









