- Homepage
- Hotelzoeker
- Latijns-Amerika
- Chili
- Explora Posada de Mike Rapu
Explora Posada de Mike Rapu
Explora Posada de Mike Rapu is vernoemd naar Mike, geboren en getogen op Paaseiland ook wel Rapa Nui genoemd. Mike is een ervaren duiker en heeft een aantal records verbroken. In 1989 richtte hij zijn eigen duikcentrum op aan de ‘Hanga Roa Otai Fishing Cove’. Tevens heeft hij het kookboek ‘La receta de Mike’ geschreven waarin zijn gastronomische ideeën mixt met de culinaire tradities van Rapa Nui. De lodge, die geopend is in december 2007, is gelegen in het zuidoosten van Paaseiland en is gebouwd op een heuvel in het Te Miro Oone gebied. De kamers hebben allemaal een prachtig uitzicht op de oceaan.
De lodge is gebouwd op een locatie die ongeschikt is voor agrarisch gebruik en heeft geen archeologische resten. De natuur rondom de logde is intact gebleven.
De natuur op Paaseiland is prachtig en vanuit de lodge zijn verschillende activiteiten te ondernemen zoals wandelen, fietsen, varen of scubaduiken. U verblijft op basis van full inclusive, wat betekent dat alle maaltijden en de activiteiten per boot, auto en fiets inbegrepen zijn. Explora heeft een heel scala aan excursies waaruit u een keuze kunt maken wanneer u gezellig met de gidsen overlegt aan de bar van het hotel.
Kijk hier voor een impressie van Explora Posada de Mike Rapu
Explora Posada de Mike Rapu is gelegen op Paaseiland. De naam ‘Paaseiland’ werd gegeven door de Nederlandse zeevaarder Jacob Roggeveen, die hier aankwam op paaszondag in 1722. Tijdens de 19e eeuw, noemden westerse zeelieden het eiland ‘Rapa Nui’ (Groot Eiland).
Om op Paaseiland te komen, vliegt u in ongeveer vijf uur van Santiago naar Paaseiland (Isla de Pascua). Op de luchthaven van Mataveri zal een van de medewerkers van Posada de Mike Rapu u verwelkomen en u naar het resort brengen. Dit is een korte transfer.
| jan | feb | maa | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ||||||||||||||
| Paaseiland | ||||||||||||||
Aan het zwembad kunt u heerlijk uitrusten na een actieve dag. De jaccuzi wordt verwarmd door middel van zonne-energie.
In het resort kunt u gebruik maken van computers met internet verbinding.
In de woonkamer, winkel en bar heeft u toegang tot Wi-Fi internet.














Vraag een offerte aan
Wilt u graag een offerte door ons laten samenstellen waarin Posada de Mike Rapu is opgenomen?
Andere hotels, lodges en resorts in Chili:
Alto Atacama, Casa Silva, Estancia Cerro Guido, Explora de Larache, Explora Salto Chico, Hacienda Los Lingues , Hotel Awasi, Hotel W Santiago , Lakutaia Lodge , Quincho Country Home
Hotels, lodges en resorts in andere landen in Latijns-Amerika:
Argentinië, Brazilië, Caribbean - Barbados, Caribbean - Grenada, Caribbean - St. Barth, Caribbean - St.Lucia, Ecuador, Galapagos, Peru
Hotels, lodges en resorts op andere continenten:
Azië, Afrika, Oceanië









