Rondreis Maleisie

Reisverslag uit Maleisië
Bekijk de Maleisië reizen op talisman.nl.
Door Familie Mooij
Datum 24 juli 2009

De vakantie is uitstekend verlopen. Alle transfers van Diethelm zijn keurig uitgevoerd en omdat het laagseizoen is in Azie was het nergens echt druk. In Kuala Lumpur kwamen we om half negen al bij het Westin aan en konden we direct op de kamer.
Daar is een groot deel van de familie direct het bed in gedoken om een paar uurtjes slaap in te halen. We zaten recht tegenover het fantastische winkelcentrum Pavilion, waar we ook twee keer gegeten hebben. Overigens was het ontbijt in het Westin het beste dat we ooit gehad hebben! De eerste dag kregen we ook meteen een tropische bui over ons heen, die gelukkig maar een uurtje duurde. Wel wennen was het aan de enorme drukte en het vele lawaai. De rondleiding door de stad was erg leuk.

Hoogtepunt was toch wel het verblijf op Pangkor in Tiger Rock. De overgang van het drukke Kuala Lumpur was wel erg groot. De maaltijden gingen op een eenvoudige manier, maar waren toch steeds weer erg smakelijk. De service was uitstekend en Muhan was een prima gastheer. Achteraf is het alleen vreemd dat we de niet-alcoholische drankjes moesten afrekenen, terwijl in hun brochure staat dat die inclusief zijn, maar vooruit.

Het rijden met de huurauto ging prima nadat we eenmaal door hadden hoe deze moest starten. Je moest eerst met de afstandbediening de deuren openen en weer sluiten voor je kon starten. Het heeft even geduurd voor we daar achter waren en de Avis-mensen waren al vertrokken. Het navigatiesysteem bleek wel hard nodig. De Cameron Highlands was wat minder geslaagd. Het hotel was tamelijk tuttig en de toeristische attracties zijn slecht.

Het E-en-O hotel in Georgetown was wel heel mooi. We hebben daar ook genoten van de heerlijke buffetten 's avonds. Het vervoer met de ferry naar Langkawi was erg primitief. Het gedoe met de koffers die over een smal plankje aan en van boord moesten zullen we niet snel vergeten Overigens hoorde ik later dat er "vroeger" wel een mooie ferry is geweest maar dat deze om onbekende reden is ingeruild voor dit vooroorlogse exemplaar.

Het Tanjung Rhu Resort tenslotte was fantastisch. Hoewel de gebouwen al aardig gedateerd zijn ziet alles er nog netjes uit en de service was geweldig. Ook hier was het erg rustig dus we konden eten waar we wilden en ook de zeilbootjes waren bijna altijd beschikbaar voor een dagelijks tochtje op het water.
Kortom: we hebben genoten en zijn zeer tevreden over de hele organisatie van deze vakantie.

Bedankt voor alles.

Met vriendelijke groet,

Familie Mooij uit Velsen-Zuid




Overige reisverslagen van reizigers die Maleisië hebben bezocht

Door Familie Mooij
op 24 juli 2009

De vakantie is uitstekend verlopen. Alle transfers van Diethelm zijn keurig uitgevoerd en omdat het laagseizoen is in Azie was het nergens echt druk. In Kuala Lumpur kwamen we om half negen al bij het Westin aan en konden we direct op de kamer.
Daar is een groot deel van de familie direct het

Reisverslagen van andere landen in Azië







vorige pagina | top

Zoeken

Meld u aan voor de
Talisman Nieuwsbrief

En blijf op de hoogte van interessante nieuwtjes of aantrekkelijke aanbiedingen!

Gastenboek

Han en Bertheke Kemper-Post

Wij hebben een rijke safari ervaring opgedaan en werden verrast door de enorme gastvrijheid van het personeel. De directie en de gids waren verrast dat wij een hele week bleven en niet zoals de meeste gasten 2 nachten. lees verder

Piet en Dymphie Landa

Zeer goed verzorgd, niet in het minst door de CC Africa en Nomad organisaties. Het personeel was zonder uitzondering overal even vriendelijk als behulpzaam, de rangers en drivers waren zeer goed opgeleid en hadden een grondige kennis van flora en fauna en dat was precies waar het ons om ging. lees verder

Maaike Hamers

Als eerste wil ik ook heel erg bedanken voor de mooie bloemen die we van jullie mochten onvangen. Ze staan er erg mooi bij. We hopen dat we snel weer een reis met jullie mogen maken. lees verder