Onze reis naar de Seychellen

Reisverslag uit Seychellen
Door Corine Kortlever en Joe
Datum 10 juli 2009

Beste mevrouw Gommers en heer Cosijn,

We zijn net een weekje terug van onze reis naar de Seychellen.
Het was in 1 woord "geweldig".

Voorafgaande aan onze reis hebben we nog via de mail met jullie contact gehad omdat we over een aantal zaken ongerust waren. Hier is door jullie heel erg goed mee om gegaan, waarvoor nogmaals bedankt.
Met een gerust hart zijn wij toen op reis gegaan.

En wat voor een reis, de resorts waren super. Het 1e resort op Praslin
(L'Archipel) was mooi, de mensen erg vriendelijk en behulpzaam en het eten geweldig. Nog nooit zo lekker gegeten op vakantie. Het 2e resort op Silhouette (Labriz) was nog luxer. Ook hier waren de mensen erg vriendelijk en stonden altijd voor je klaar. Het avondeten
(halfpension) was van mindere kwaliteit dan bij L'Archipel, maar dat kon je compenseren door in 1 van de andere restaurants te gaan eten.

Verder hebben we heel veel gedaan en gezien. De excursies hebben wij via de reisagent Mason's Travel geboekt en dit was uitstekend.
We hebben een hoop van hun geleerd over de diverse eilanden. Ook de service van en naar onze bestemmingen door hun was goed.
Met wederom erg vriendelijk personeel.

Ondanks onze twijfels over de luchtvaartmaatschappij Air Seychelles, is het helemaal goed gekomen. Deze vliegmaatschappij heeft service en vriendelijk hoog in het vaandel staan. Op de terugvlucht vlogen we boven Egypte en heeft de piloot ons op de piramides bij Cairo gewezen.
Een leuk extraatje!

De dag na thuiskomst werd er door een koerier een groot pakket bij ons afgeleverd. Wat bleek, een mooie bos bloemen van jullie.
Dit is erg gewaardeerd door ons. Dank jullie wel hiervoor!

Zo zie je maar, je moet niet alles geloven wat er soms op internet over sommige reisbestemmingen enz. wordt geschreven.
Het is niet altijd waar. Of voor andere mensen wel waar, maar die leggen de lat van tevredenheid dan wel erg hoog bij zichzelf!

Wij willen jullie graag bedanken voor alle moeite/service die jullie voor ons gedaan hebben. Wij hebben een fantastische en onvergetelijke reis gehad en wij zullen bij het boeken van onze eventuele volgende reis als 1e aan jullie organisatie denken.
En mond op mond reclame werkt vaak het beste ....

Groeten,
Joey en Corine Kortlever




Overige reisverslagen van reizigers die Seychellen hebben bezocht

Door Mascha en Raymond
op 10 juni 2010

We zijn nu twee weken terug van onze vakantie op de Seychellen, het Constance Ephelia Resort. Normaliter regel ik onze reizen zelf. De vluchten, de transfers, het hotel. Dit omdat de meeste hotels die we op het oog hebben, niet door Nederlandse operators aangeboden worden. Daarbij wil ik niet het ... lees het volledige reisverslag 'Seychellen - Ephelia Resort' door Mascha en Raymond

Door Corine Kortlever en Joe
op 10 juli 2009

Beste mevrouw Gommers en heer Cosijn,

We zijn net een weekje terug van onze reis naar de Seychellen.
Het was in 1 woord "geweldig".

Voorafgaande aan onze reis hebben we nog via de mail met jullie contact gehad omdat we over een aantal zaken ongerust waren. Hier is door jullie heel erg goed

Door Inge Vermeulen en Leon Verraes
op 2 maart 2009

Hoi Dewi,
Wilde je even laten weten dat we een topvakantie hebben gehad. Alles was, zoals altijd via jullie, weer uitstekend geregeld. Het hoogtepunt van de reis was voor ons echt de zeiltocht. Geweldig! Super leuke bemanning. Het ene kind aan boord bleek een dochter van 24 te zijn. Met de ... lees het volledige reisverslag Seychellen door Inge Vermeulen en Leon Verraes

Door Rene & Yvonne Meijer
op 2 mei 2007

Beste Dewi,

Wij hebben een zeer goede vakantie gehad op de Seychellen. De villa’s waren zeer naar onze zin en het uitzicht was super. We zaten heel privé en hebben echt genoten, beslist een aanrader.

Zelf hebben we eigenlijk geen uitstapjes gemaakt aangezien het behoorlijk warm was, maar ... lees het volledige reisverslag Seychellen door Rene & Yvonne Meijer

Reisverslagen van andere landen in Afrika







vorige pagina | top

Zoeken

Meld u aan voor de
Talisman Nieuwsbrief

En blijf op de hoogte van interessante nieuwtjes of aantrekkelijke aanbiedingen!

Uw e-mailadres

Gastenboek

Mascha en Raymond

Ik ben nog nooit zo uitgerust van een vakantie terug gekomen. Ontzettend bedankt voor jullie geweldige service. We gaan daar zeker nogmaals van gebruik maken. lees verder

Willem Mossel en Karla van Duyn

Wat was dat een leuke verrassing om te gaan eten in de Aubergine. En het was bijzonder attent van jullie om aan hen aan te geven dat wij we vegetarisch en vis eters zijn.We hebben er zojuist heerlijk gegeten. Beslist een goed adres waar we misschien nog wel naar terug gaan deze vakantie. lees verder

Gert en Aukje

Het verblijf in de beide Kayumanissen was overweldigend! Wat een warm welkom, enorme gastvrijheid en heerlijke verwennerij was het daar. Echt op en top honeymoon! lees verder