Geachte mevrouw van Spanje,
Allereerst willen we Talisman hartelijk bedanken voor de organisatie van de reis en het uitstekende diner in Kaapstad bij Aubergine. Dit was een culinair hoogtepunt van ons verblijf in Kaapstad.
De reis is prima verlopen en we hebben genoten van de mooie boutique hotels en de geweldige omgeving en natuur. Ook de grote verscheidenheit van de verschillende gebieden in Zuid-Afrika was zeer indrukwekkend.
Alle hotels zijn prima bevallen, behalve het hotel Elephant House bij
Addo Elephant Park. Qua hotel prima, maar het heeft helaas niet de kwaliteit
van de andere hotels waar we overnacht hebben.
Alle andere hotels zijn prima bevallen, waarbij ieder hotel zijn eigen kwaliteiten heeft. Welgelegen (de naam zegt het al), de prima ligging bij Kloofstreet en alles op loopafstand. Bloomestate met het mooie strakke design en de nederlandse eigenaren. Hog Hollow met de geniale
ligging en een zeer aangename en familiare sfeer. Teremok in Durban was een ander hoogtepunt van de reis - super design en zeer goed personeel. Culinair hoogtepunt was Cleopatra Mountain Farmhouse. Goed
dat we hier maar 2 nachen zijn gebleven, want anders zouden we rollend de deur uit gegaan zijn. Het eten bij Cleopatra is ongeevenaard. Ook
de persoonlijke uitleg van de Chef zelf over het menu voor de avond is
zeer goed bevallen. The Peech in Johannesburg is leuk, maar biedt
weinig mogelijkheden. Voor Johannesburg is een groter hotel met een beter ontbijt voor de doorreis waarschijnlijk beter geschikt. Als kroon op de reis dan nog het verblijf in Makweti, waar we na de eerste avond de hele lodge voor ons zelf hadden. Na de drukke periode kerst - oud op nieuw, was het erg rustig en hebben we zeer kunnen genieten van onze private pool op ons deck.
Al met al hebben we een zeer mooie huwelijksreis gehad en met een upgrade naar business op de terugreis zijn we ook weer fit in Zurich aangekomen.
Nogmaals hartelijk dank voor de goede organisatie en hopenlijk tot een
volgende keer.
Met vriendelijke groet,
Jeroen van der Eerden
Door Jan en Olga Nijstad
op 23 november 2009
Langs deze weg willen wij je hartelijk danken voor de mooie bloemen die wij gisteren hebben ontvangen.
Wij hebben een heerlijke reis gehad. Alles klopte. Cape Grace was fantastisch. Makweti en Madikwe waren geweldig. De auto was prima en de transfers goed geregeld. Kortom, we hebben genoten en ... lees het volledige reisverslag Zuid-Afrika door Jan en Olga Nijstad
Door Janny Jansen en Dennis Genemans
op 20 juli 2009
Beste Birgit,
Alhoewel we (helaas) alweer een behoorlijke tijd terug zijn van onze reis naar Zuid-Afrika, willen hierbij toch nog even laten weten hoe we het hebben gehad (onze computer is namelijk heel kort na thuiskomst gecrasht). En dat is eigenlijk in één woord te vatten: fantastisch!
... lees het volledige reisverslag 'Zuid Afrika Rondreis' door Janny Jansen en Dennis Genemans
Door Harry en Catrien van den Broek
op 8 april 2009
Beste Ingrid,
Allereerst natuurlijk bedankt voor de fraaie bos bloemen. We hebben weer genoten in Zuid Afrika.
En, ook al waren we er voor de tweede keer, toch vermoed ik dat dit niet de laatste keer is geweest :-) Het blijft een heerlijk vakantieland en de natuur in KwaZulu Natal is prachtig. De ... lees het volledige reisverslag Zuid-Afrika door Harry en Catrien van den Broek
Door Van der Eerden
op 26 januari 2009
Geachte mevrouw van Spanje,
Allereerst willen we Talisman hartelijk bedanken voor de organisatie van de reis en het uitstekende diner in Kaapstad bij Aubergine. Dit was een culinair hoogtepunt van ons verblijf in Kaapstad.
De reis is prima verlopen en we hebben genoten van de mooie boutique